V dňoch 27.-29.8.2021 sa konali v Bratislave Majstrovstvá Slovenskej republiky 2021. Náš klub si počínal viac ako výborne a získal prostredníctvom svojich zástupcov fantastické výsledky.

V kategórii kadetov získal bronzovú medailu Juraj Krasnovský, pričom bronzovú medailu získalo aj kadetské družstvo v zložení Krasnovský, Knepp a Demek. Súťaž kadetiek pre nás priniesla bronzovú medailu v podaní Andrei Sokolovej.

V juniorskej kategórii vybojoval bronzovú medailu Matej Adamka, ktorý ako člen nášho družstva spolu s Kneppom a Krasnovským vybojoval druhé miesto v družstevnej súťaži. Hana Žáková získala v kategórii junioriek titul vicemajsterky Slovenska. Sekundovala jej Andrea Sokolová, ktoré pridala do svojej zbierky ďalší bronz.

V najsledovanejšej kategórii seniorov sa po bezchybnom výkone stal majstrom Slovenska náš Lukas Jakub Johanides, ktorý vo finále porazil tímového kolegu Alexa Duduca. Seniorskú kategóriu ovládol definitívne náš klub v súťaži družstiev, kedy náš tím v zložení Johanides, Duduc, Cipár a Berka získal titul majstrov Slovenska.

Srdečne gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu klubu.

Foto: Ján Súkup ©