Náš klub pokračuje prostredníctvom svojich zástupcov v rekordných výsledkoch.

Po skvelých výsledkoch Lukasa Johanidesa nadviazal na fantastické výsledky Alex Duduc. Ten dosiahol 27.6.2023 na III. Európskych hrách v Krakove rekordný výsledok pre seba aj pre náš klub, keď sa umiestnil medzi 16. najlepšími kordistami Európy. Svoju cestu započal 3 výhrami a 3 prehrami v skupine, pričom zdodal aj olympijského medailistu Reizlina (UKR). Následne po voľnom lose o 64ku zdolal o 32ku Hauriho (SUI) a zápas o finálovú 16ku vyhral s Golobicom (SLO). Na finálovú 8ku už nestačil, keď prehral s Barguesom (ESP) 11:15.Celkovo sa umiestnil na úžasnom 16. mieste a dosiahol svoj najlepší výsledok v tejto sezóne a tiež najlepší výsledok spomedzi celej slovenskej šermiarskej delegácie v Krakove.

Menej sa darilo Lukasovi Johanidesovi, ktorý po tesnom postupe zo základného kola (2 výhry a 4 prehry) nestačil v zápse o 64ku na Ferota (BEL) a prehral 10:15. Umiestnil sa na 68. mieste.

Veľká gratulácia!!!

📸SOŠV